Bu sayfadan itibaren adım adım yapacağınız işlemlerle randevu sistemimizi kullanarak belirli bir gün ve saat aralığı için randevu alabilirsiniz.*
Tüm uyarı ve hatırlatmaları dikkatle okumanızı ve randevu işlemlerinizi bunlara göre devam ettirmenizi önemle rica ederiz.

*Web sayfasından alınan randevular ücretsizdir.

Hatırlatma

Araç muayenesinde araca ait Egzoz Gazı Emisyon Ölçümünün olmaması aracın muayeneden ağır kusurlu olarak kalmasına neden olmaktadır. Tüm sabit istasyonlarımızda aracınızın Egzoz Gazı Emisyon Ölçümünü yaptırabilirsiniz.

Önemli Uyarı

Alacağınız Genel Muayene randevusu ile aracınızın Egzoz Gazı Emisyon Ölçümünü de yaptırabilirsiniz.

"Tespit" randevuları için "Muayene Tekrarı" bölümünden randevu alabilirsiniz.

Emniyet Genel Müdürlüğü'nün 12 Mart 2012 tarihli genelgesine istinaden, trafik ve tescil belgeleri (ruhsat) bilgilerinde yapılacak değişiklikler için talep edilen Ek-1 formu ile yapılan işlemlerin elektronik ortamda oluşturulması ile ilgili detaylar için tıklayınız.

Aracınızın muayenesi tamamlandıktan sonra , istasyonu terk etmeden aracınızın kilometresiyle muayene raporunda belirtilen kilometreyi karşılaştırınız ve herhangi bir uyumsuzluk durumunda istasyon amirine bilgi veriniz.

Mevcut randevunuzu güncellemek ya da iptal etmek istiyorsanız lütfen 0850 222 88 88 numaralı çağrı merkezimizle iletişime geçiniz. 


Randevu Al

Randevu Sorgulama, Güncelleme ya da İptal Etme İşlemleri

  • Kapat Seri Numarası Örneği

    Kapat Asbis Numarası Örneği

  • Randevu Bilgilerini Getir
Kapat